Odpocznij w naszych rękach

Masaż

Pozwól nam zadbać o Ciebie. Masaż to sprawdzone narzędzie w walce o zdrowie i świetne samopoczucie. Od dawna znane są dobroczynne korzyści płynące z masażu dla naszego ciała i ducha. Nasz kameralny gabinet to miejsce, w którym zapomnisz o codziennych troskach i zmartwieniach. Wyróżnia nas holistyczne i indywidualne podejście do ludzkiego ciała. Duży nacisk kładziemy na nastrój i atmosferę panującą podczas terapii. Specjalizujemy się w niwelowaniu napięć pochodzenia mięśniowego, przeciążeniach aparatu ruchu oraz szeroko rozumianego bólu. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, dla których ważne jest zachowanie zdrowia.

Cennik:
25 min - 70 zł
50 min - 130 zł

Masaż relaksacyjny
Wykorzystując głaskania, odpowiednie środki poślizgowe oraz lekki nacisk działa kojąco na pacjenta. Poprawia samopoczucie i usuwa nagromadzony stres. Połączenie delikatnego nacisku i olejków do masażu uwalnia napięcia i poprawia krążenie krwi.

Masaż klasyczny
Wykorzystuje się w nim nacisk średniej mocy. Poprawia krążenie krwi, łagodzi ból i napięcie mięśni. Zwiększa elastyczność tkanek i przynosi uczucie odprężenia. Zastosowanie olejków ułatwia wykonywanie długich, gładkich ruchów na ciele.

Masaż sportowy
Wykorzystuje elementy masażu klasycznego, stosowany jest w celu wspomagania regeneracji mięśni uszkodzonych na skutek aktywności fizycznej. Ma na celu min. przygotowanie do zawodów oraz odnowę po treningach. Może obejmować całe ciało lub wybraną wcześniej partię mięśniową. Szczególnie zalecany osobom aktywnym fizycznie.

Masaż leczniczy
Świetnie poradzi sobie z usunięciem nagromadzonego napięcia w wybranych partiach. Dzięki technikom masażu klasycznego i powięziowego oraz zastosowaniu odpowiedniego nacisku na punkty spustowe, poprawi ukrwienie w danej okolicy oraz pozwoli pozbyć się bólu. Szczególnie zalecany osobom pracującym w pozycji siedzącej. Wskazany w przewlekłych bólach okolicy karku oraz napięciowych bólach głowy.